"> ">
9
Врятуємо себе і нашу планету

Ми дуже хочемо допомогти нашій планеті і мінімізувати використання матеріалів, які не можуть бути на 100% перероблені.

В першу чергу, як ви вже знаєте, ми відмовилися від використання полікарбонатною тари на користь первинної ПЕТ-тари, яка повністю підлягає переробки.

Тепер ми хочемо відмовитися від використання термозбіжних ковпачків, одягнутих на пробку з метою захисту продукту від підробок. Їх відсутність не буде говорити про те, що воду, яку доставляють для вас наші кур’єр не налили на заводі з дотриманням всіх правил безпечного виробництва, так як кожна партія води промаркована датером і кількість вироблених і відвантажених бутлів строго контролюється.

Ще одним етапом підтримки екологічної складової нашого продукту буде часткова відмова від використання поліетиленових пакетів, які захищають бутлі від бруду і які також як і термокалпочкі не підлягають переробки. Дані пакети ми будемо використовувати тільки в дні разом із підвищеним забрудненням доріг, в осінньо-зимовий і весняний періоди, але тільки тоді, коли це буде гостро необхідно.

Просимо вас з розумінням поставитися до деяких змін у вигляді упаковки нашого продукту, адже покидьків, що забруднюють навколишнє середовище, буде тим менше, чим краще ми навчимося використовувати відходи одного виробництва в якості сировини для іншого. Так народжується ідея “безвідходних” виробництв. Такі виробництва, вірніше, такі ланцюжки виробництв, вирішують і ще одну надзвичайно важливу задачу: вони економлять ті природні ресурси, які використовує людина в своїй виробничій діяльності. Про це не можна забувати!

Через поширеності пластикових продуктів, велика кількість людей постійно піддаються впливу пластмас. У США, у 95% дорослих в сечі виявлено Бісфенол А (з якого зроблені полікарбонатні бутлі). Пластифікатори взаємопов’язані зі збитками народжуваності, порушення статевого дозрівання, розмноження та інших наслідків для здоров’я.

Пластикове забруднення негативно впливає на земну поверхню, водні шляхи і океани. Так давайте ж разом врятуємо себе і нашу планету Земля!